Poduszki ze zdjęciem – jakie wybrać?

Kto powiedział, że wybór poduszek dekoracyjnych musi być nudny? Jeśli szukasz ciekawego sposobu na nadanie wnętrzu naprawdę nietuzinkowego klimatu, postaw na oryginalne rozwiązania, które sprawią, że każdy wystrój stanie się przytulny, unikalny i pełen dobrych wspomnień. Coraz więcej osób decyduje się na niebanalne rozwiązanie, jakim jest foto poduszka. Wybierz idealny wzór i stwórz prawdziwie domowy klimat, gdziekolwiek jesteś.

Foto poduszka ze zdjęciem dziecka

Pojawienie się dziecka w rodzinie zawsze przynosi wiele radości i pozytywnych emocji. Z reguły to moment, który wywraca życie do góry nogami. Dlatego rodzice oraz dziadkowie są najczęściej zakochani bez pamięci w najmłodszym członku rodziny. Co powiesz, aby sprawić im radość i z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka wykonać dla nich unikalną foto poduszkę ze zdjęciem malucha? Z pewnością taki upominek przyniesie im mnóstwo powodów do uśmiechu i łez wzruszenia. To szczególnie cenny prezent, jeśli nie mieszkacie blisko siebie. Wtedy dziadkowie będą mogli czuć, że zawsze mają swojego wnuka lub wnuczkę w pobliżu.

Foto poduszka z Twoim zwierzęciem

Jesteś miłośnikiem zwierząt i ubóstwiasz swojego kota czy psa? Nie da się ukryć, że posiadanie czworonoga w domu to ogrom powodów do radości. Zwierzę staje się członkiem rodziny. Wiele osób wywołuje zdjęcia swoich ulubieńców, zamawia ich portrety, kupuje personalizowane miski, obroże czy zabawki. Co powiesz, by pójść krok dalej i zamówić element dekoracyjny, który będzie nawiązywać do Twojego małego przyjaciela? Poduszki ze zwierzętami to doskonały sposób, aby mieć kolejny powód do uśmiechu. Kto wie, być może Twój kociak czy psiak tak polubi swoje odbicie, że od teraz zawsze będzie zasypiać, przytulając się do miękkiej poduszki?

Foto poduszka z podróży

Miłośnicy podróżowania zawsze chcą mieć w swoim domu pamiątki z dalekich i bliskich wojaży. Jeśli dotyczy to także i Ciebie, co powiesz, aby postawić na unikalny sposób dekorowania wnętrza i zamiast kolejnego magnesu, kupić efektowną poduszkę ze zdjęciem, które jest Twoim ulubionym kadrem z ostatniej przygody? To także świetny pomysł na prezent dla kogoś, z kim odbyło się taki wypad. Z kolei na wakacje sprawdzi się unikalny leżak z nadrukiem, który może z kolei przypominać o domu. Wtedy warto postawić na napis “Home sweet home” lub inny wywołujący podobne skojarzenia.